Android Cihazlar İçin En iyi 10 VPN ( PROXY ) uygulaması

Android Cihazlar için en iyi 10 VPN uygulamasının Listesi

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan aralarında çok uzun zamandır var olan hizmetlerden, yeni çıkmış ancak kısa sürede popüler olmuş birçok farklı VPN uygulamasının bulunduğu listemize geçelim.

Turbo VPN

Turbo VPN şüphesiz en iyi ve en beğenilen VPN uygulamalardan biri. Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsiz, ancak bu ücretsiz deneyimin karşılığı olarak gösterilen reklamlara katlanmanız gerekecek. Ayrıca uygulamanın WiFi, LTE ve 3G gibi tüm ağlar üzerinde VPN sunucusuna bağlanabildiğini belirtmeden geçmeyelim.

VPN Proxy Master

VPN Proxy Master uygulaması düz ve hoş görünen bir tasarıma sahip. Turbo VPN‘e benzeyen bu uygulama aynı zamanda onun gibi reklam içermekte. Bir VPN uygulaması için gerekli tüm kriterlere sahip olan VPN Proxy Master, ayrıca ve güvenlik için OpenVPN protokollerini (UDP / TCP) kullanarak verilerinizi şifreler.

Free VPN – Betternet

Free VPN – Betternet, adında da anlaşılabileceği üzere ücretsiz VPN hizmeti kullanmanızı sağlayan bir başka uygulama olmakla beraber, bir takım ilave özellikler de sunuyor. Ayrıca listedeki diğer uygulamalarda olduğu gibi, gerçekten hızlı bir VPN bağlantısı sunduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Hola Free VPN Proxy

Özellikle sunduğu Türkçe dil desteğiyle ülkemizde yaygın şekilde kullanılan bu ücretsiz VPN uygulamasının, aynı zamanda bir Chrome uzantısı olan versiyonu da bulunmakta.

Opera Free VPN

Sanırım listemizde en az bahsetmemiz gereken VPN uygulamalarında biri Opera Free VPN olsa gerek. Zira kalitesi ve kullanıcı dostu arayüzüyle nam salmış bu uygulama, zaten aktif şekilde birçok kullanıcı tarafından kullanılmakta.

TunnelBear VPN

Listemizdeki kullanması en basit uygulamalardan biri olan TunnelBear VPN, başlangıçta ücretsiz olarak 500 MB’lık bir kota veriyor. Daha sonra uygulamayıkullanmaya devam edebilmek için size uygun bir tarife satın almanız gerekmekte.

Free VPN proxy by Snap VPN

Free VPN proxy by Snap VPN, Google Play’de bulunan kullanıcılarının onayını almış ücretsiz ve kaliteli VPN uygulamalarından biri. Güvenli ve hızlı olmasının yanı sıra bu uygulama, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

VPN Master

VPN Master, Google Play‘de en çok oy alan VPN uygulamaları arasında olmakla beraber, şimdiye kadar 1 milyondan fazla kez indirilmiş. Uygulamanın reklamiçerdiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Super VPN

Google Play’da bulunan kullanımı en kolay VPN uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz Super VPN, şimdiye kadar 1 milyondan fazla kez indirilmiş.

Yoga VPN

Son olarak, şirin ve kullanımı kolay arayüzüyle Yoga VPN, ücretsiz ve kaliteli bir VPN hizmeti arayan kullanıcıların mutlaka test etmesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Etiketler:,